آیا کشتی کج واقعی است؟

حدود هر یک ماه یکبار یک مراسم ویژه (حدود ۴ تا ۶ ساعت) وجود دارد که بر اساس دستمزد به ازای بازدیدها برگزار می شود. دو شرکت کننده درشت هیکل در یک زمین خاکی به جان هم می افتاند و هم دیگر را مشت باران می کردند و هر گاه خسته می شدند فنّی وحشتناک رد و بدل میشد. در قدیم، کشتی کج به صورت آزاد و در زمینی خاکی برگزار میشد و سالانه نیز کشته های زیادی بر جای می گذاشت که باعث کم شدن طرفدار های آن می شد. دو ورزشکار، مرتّب به هم مشت می زنند و تکنیکی رد و بدل نمی شود.

بر این اساس در کشتی آزاد کامران قاسم پور به عنوان نفر اول وزن 92 کیلوگرم، حسن یزدانی و امیرحسین زارع به عنوان نفرات دوم اوزان 86 و 125 کیلوگرم و محمد نخودی به عنوان نفر سوم وزن 79 کیلوگرم در رنکینگ سال 2021 قرار گرفتند. محمد الیاسی نیز که نماینده ایران در مسابقههای جهانی پاریس بود، از دیگر گزینههای کسب عنوان قهرمانی است. برای بخش های انفرادی و تیمی نیز قهرمانی های متفاوتی وجود دارد و هر کدام کمربند خاص خود را دارد. سایت دوم ایرانی شما از بخش نظرات این مطلب معرفی کنید ، اما بپردازیم به معرفی سایت های خارجی که می توانید برای پخش رویدادهای ورزشی زنده دنیا بصورت رایگان از آن بازدید کنید.

آنتن یکی از سایت های پربازدید ایرانی می باشد که در سال های اخیر توانسته است ، طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند. درست است که این ورزش ها طرفداران خاص خود را دارد امّا کمی نیز یک نواخت است. اگر از طرفداران سرسخت لیگ های ورزشی حرفه ای ایالات متحده مانند NBA ، NHL و NFL هستید ، NBC Sports بهترین سایت جریان ورزشی برای شما است. ناک اوت: اگر یک کشتی گیر زمین خورده و نتواند بعد از ۱۰ ثانیه از جایش بلند شود مسابقه را باخته است.

خاک کردن (Pin/pinfall): وقتی که یک کشتی گیر دیگری را چنان روی تشک نگه می دارد که هر دو شانه او صاف بوده و برای مدت سه ثانیه روی تشک قرار داشته باشند. پس از قرائت قرآن و پخش سرود ایران، برنامه با صحبتهای طاهره طاهریان، نایب رئیس کمیته آغاز شد و او به اعضای حاضر در مجمع خیر مقدم گفت. آقای بنا از جام تختی کارش را شروع میکند و از مرحله سوم کارش را آغاز میکند. حتی وزیر قبلی ورزش آقای سلطانیفر هم اعلام کرده بود آقای سجادی ورزشی است و کمکش کنید. آن ها تسلیم شدن را معمولاً با گفتن عبارت تسلیم می شوم یا تکان دادن دست و زدن آن به تشک اعلام می کنند.

جعفری با بیان اینکه تیم ما نوپا است و آمدیم خودمان را به کشتی ایران ثابت کنیم و حرفهای زیادی برای گفتن داریم، ادامه داد: برگزاری این نوع از مسابقات چون به صورت تیم به تیم است باعث میشود عیار استانها مشخص شود بنابراین امیدوارم فدراسیون برنامهای بچیند تا این مسابقات، هر ساله در همه رده ها به صورت متمرکز برگزار شود. این کفش ها بر خلاف کفش های عادّی، سطحی سفت ندارند.دلیل آن هم این است که کفش های عادّی بسیار سفت هستند و می توانند آسیب های وحشتناکی به حریف وارد کنند. شما در آنتن می توانید فوتبال های روز اروپا و دنیا را مشاهد کنید.

اگر می خواهید ورزش های زنده را پخش کنید آن هم بدون پرداخت هزینه ، بنابراین باید این سایت را امتحان کنید ، دسته های ورزشی که در دسترس هستند عبارتند از: پخش زنده فوتبال اروپا و جهان ، Combat Sports، تنیس ، eSports، پخش کشتی کج ، Basketball و Golf. اگر به تماشای ورزش های زنده علاقه دارید ، پس باید این سایت را بررسی کنید. اگر چه در جریان این برنامه ها عناوین به ندرت تغییر یافته و داستان پردازی شکل می گیرد اما همچنان سرگرم کننده هستند.

بیشتر این وب سایت ها جریان را از یکی از وب سایت های فوق ضبط می کنند و آن را به طور غیرقانونی از هر دامنه ای پخش می کنند که بعداً خاموش می شود. آن ها ده ها سال را صرف تمرینات سخت بدنی می کنند که همین باعث مقاوم شدن آنان می شود و توانایی آن را پیدا می کنند که در برابر ضرباتی که برای یک انسان عادّی، خطرناک است مقاومت کنند. پس از مدّتی که بشر به تکنولوژی دست یافت، حرکات رزمی به عنوان ورزش در آمدند و در باشگاه ها به علاقه مندان آموزش داده می شدند و مسابقاتی نیز برگزار می شد.

ایران از سال 1948 ( المپیک لندن ) قدم به صحنه های بین المللی نهاد و به عنوان یک قدرت قابل حساب و درجه اول مطرح شد . وقتی انسان نخستین دریافت که به کمک قدرت بدنی و زوربازوی خود میتواند بهتر بر حریفان و حیوانات مهاجم چیره شود بیشتر به اهمیت کشتی پی برد . احمد بذری نیز به که واسطه کسب مدال برنز جوانان جهان مجوز حضور در این مرحله را بدست آورده، میتواند دیگر مدعی جدی 86 کیلو باشد. در 63 کیوگرم محمد نوربخش، با مجوز کادر فنی میتواند در این وزن کشتی بگیرد. استفاده از این سرویس ها با توجه به سرورهای داخلی آن ها ، موجب دسترسی و پخش سریع و همچنین مصرف کمتر اینترنت نسبت به سایت های خارجی می باشد.

معاینات پزشکی: آن ها مرتّب توسّط پزشک معاینه می شوند تا هر گاه که این ورزش بر توانایی بدن آن ها غلبه کرد از آن دست بکشند یا حداقل برای چند ماه استراحت کنند. Heels به معنی پاشنه ها (در مکزیک با عنوان rudos شناخته می شوند) آدم بدهای کشتی کج هستند، کسانی که اغلب اوقات (نه همیشه) تقلب کرده و شیطان صفت هستند که توسط جمعیت حاضر هو می شوند. در حال حاضر Raw (سه ساعت) در شب های دوشنبه هر هفته انجام و پخش می شود و SmackDown (دو ساعت) نیز شب های جمعه منتشر شده که عمدتاً به صورت زنده پخش می شوند.

در حال حاضر تمامی مطالب را بدون هزینه ارائه می دهد و انواع مختلف مسابقات ورزشی ماجراجویی ، ورزش های زنده و برخی از شیوه های زندگی مرتبط با ورزش را از طریق تلویزیون مخابره می کند. با این حال ، افراد زیادی نیز هستند که ورزش را دوست دارند. چین، روسیه و آمریکا فوتبال ندارند اما ورزش دارند. دبیر افزود: دیروز هم به سفارت آمریکا در دبی و هم فدراسیون آنها نامه نوشتم.

او که دیروز هم رقبایی از کشورهای روسیه، گرجستان و ایتالیا را با اقتدار پشت سر گذاشته بود، در تایم دوم نزدیک بود امتیاز چهارم را هم بگیرد، اما اعتراض مربیان مجارستان باعث شد تا نتیجه همان 3 بر صفر باقی بماند. حتماً باز هم از او تعریف میکنم. پیمانکار هم میگوید کشتی درآمدزایی ندارد و تشک کشتی را جمع کرده و رشتههای دیگری را دایر میکند. Red Bull TV که توسط نوشیدنی انرژی با همین نام حمایت می شود ، نمایه های ورزشکاران را نیز براساس کشور و ورزشی که در آن شرکت می کنند ذکر کرده است. معمولاً کشتی گیران برای یک برنامه ثبت نام کرده اما نقل و انتقال های بسیاری این بین رخ داده و ترفیع ها و تغییر برندهایی در این میان صورت می گیرد.

دیگر خبری از کشت و کشتار یا شکستگی های وحشتناک نیست و می بینید که بچّه ها نیز در سالن حضور دارند. نیز عقیده دارند که این یک ورزش واقعی امّا وحشی است. ورزش کشتی کج در اوایل بوجود آمدن نیز به همین صورت امّا کاملاً و 100% واقعی بود. آنچه در چهار سال گذشته شکل گرفت، نتیجه تلاش همه فدراسیونها و مسئولان بوده است و من کمترین نقش را داشتهام و اگر کمبودی وجود دارد، به پای من بنویسید. اگر سطح رینگ سفت باشد کشتی کج کار ها در چند مسابقه اوّل دچار مصدومیت های وحشتناکی خواهند شد.

کشتی پهلوانی ( در زور خانه ها ) – کشتی باچوخه ( سراسر استان خراسان ) – کشتی لوچو ( روستاهای مازندران ) – کشتی گیله مردی ( استان گیلان )- کشتی زوران پاتوله ( کردستان )- کشتی جنگ یا زوران ( الیگودرز و روستاهای آن ) – کشتی بغل به بغل ( روستاهای قزوین ) – کشتی آشیرما ( آذربایجان شرقی و روستاهای اطراف خوی )- کشتی گرش ( مناطق ترکمن نشین )- کشتی عربی ( ایلات و عشایر خوزستان ) – کشتی کمر بندی ( اصفهان و روستاهای فریدن )- کشتی لشکر کشی ( استان یزد ) – کشتی گچ گردان ( سیستان و بلوچستان به ویژه در روستاهای زابل ) – کشتی دسته بغل ( استان فارس به ویژه منطقه ارسنجان ) و دیگر انواع کشتی در میان ایلها و عشایر و مناطق روستایی ایران .

دیدگاهتان را بنویسید